کوتینیو: لوا در زمین حتی از تصویرش در تلوزیون نیز بهتر است

0
87

مجله ورزشی- خرید تابستانی بایرن مونیخ پس از پیروزی ۳-۰ تیمش در مقابل شالکه به تعریف و تمجید از هم تیمی خود؛ رابرت لواندوفسکی که در این دیدار هتریک کرد، پرداخت.

فیلیپ کوتینیو که با قراردادی قرضی از بارسلونا به بایرن مونیخ منتقل شده، دیشب اولین بازی خود با پیراهن بایرن مونیخ را تجربه کرد، کوتینیو در این دیدار دقیقه ۵۷ جانشین توماس مولر در زمین مسابقه شد.

او درمورد عملکرد مهاجم لهستانی به خبرنگاران گفت:

او شگفت انگیز است! یک بازیکن جهانی. مسیری که ادامه می دهد واقعا عالی است، من یک هفته است که اینجا هستم و باید بگویم که دیدن او در زمین حتی از چیزی که موقع تماشای او از تلوزیون فکر می کنید نیز بهتر است، او هتریکی فوق العاده انجام داد و البته لیاقتش را داشت.

لواندوفسکی با هتریکی که دیشب ثبت کرد ب رکورد ۹ هتریک در بوندسلیگا رسید، او همچنین توانست با این هتریک به صدر جدول گلزنان بوندسلیگا نیز صعود کند. لوا اکنون در ۲ مسابقه ۵ گل برای بایرن مونیخ به ثمر رسانده است که با رکورد روی ماکای در فصل ۲۰۰۵/۲۰۰۶ برابری می کند. ماشین گلزنی ۳۱ ساله لهستانی هفته بعد ماینتسی را پیش روی خود می بیند که در ۱۴ مصاف قبلی خود با لوا ۱۴ گل از این بازیکن دریافت کرده است، لوا می تواند عملکرد فوق العاده دیگری را نیز به ثبت برساند.

منبع:سایت رسمی بوندسلیگا

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از