ژائو فلیکس جوان‌ترین گلزن تاریخ اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شد

0
163

مجله ورزشی– ژائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید، با ۱۹ سال و ۳۲۵ روز، جوان‌ترین گلزن این تیم در لیگ قهرمانان اروپا شد. پیش از این سرخیو آگوئرو با ۲۰ سال و ۱۰۶ روز سن در سپتامبر ۲۰۰۸ دروازه آیندهوون را گشوده بود و جوانترین گلزن روخی بلانکوس بود.

در تمامی رقابت های اروپایی، سرخیو آگوئرو با ۱۹ سال و ۷۵روز سن در سال ۲۰۰۷ به جوانترین گلزن اتلتیکو مادرید قراردارد. خوزه ماری نیز با ۱۹ سال و ۲۷۹ روز سن در سال ۱۹۹۸ در رده سوم قرار دارد و فلیکس در رده چهارم قرار است.

در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، لوکوموتیو مسکو و اتلتیکو مادرید به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان روخی بلانکوس با دو گل پیروز این مسابقه لقب گرفت. ژائو فلیکس اولین گل در لیگ قهرمانان اروپا را در این دیدار به ثمر رساند، فلیکس پس از این بازی گفت:

به خوبی بازی کردیم و سه امتیاز را کسب کردیم و این مهم ترین چیز است. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بازی های آینده را نیز با برد پشت سر بگذاریم. خوشحالم که توانستم اولین گل خود در لیگ قهرمانان اروپا را به ثمر برسانم. در کنار موراتا و کوستا به خوبی در جلوی زمین به عنوان سه مهاجم کار کردیم. خواهیم دید که سرمربی تیم چگونه می خواهد با این تاکتیک پیش برود.

ژائو فلیکس جوان‌ترین گلزن تاریخ اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا شد

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از