پیچیدگی اختلاف آندره‌آ استراماچونی و باشگاه استقلال؛ فدریکو پاستورلو به ایران می آید

0
46
آندره‌آ استراماچونی

مجله ورزشی– به گزارش خبرگزاری ایلنا حرکات روزهای اخیر آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی و نامدار استقلال پیام روشن و واضحی برای مدیریت این تیم داشت و آن‌هم نارضایتی از شرایط موجود در بحث مدیریتی است.

حواشی به قدری بالا بود که یا خود استراماچونی یا همراهان وی از جانلوکا دیمارتزیو خبرنگار مطرح اسکای اسپورت خواسته اند که خبرها را پوشش دهد وگرنه غیر ممکن است که این خبرنگار مطرح تا این حد درگیر جزییات فوتبال ایران باشد.

به گزارش خبرگزاری میزان، آندره‌آ استراماچونی از مدیران و مسئولان باشگاه استقلال به شدت ناراحت و دلخور است. مهم ترین دلیل ناراحتی وی مسائل نقل و انتقالاتی و امکانات تیم است که مورد قبول مربی سابق اینتر نیست.

استراماچونی از مسئولان استقلال خواسته بود که هروویه میلیچ دفاع چپ سابق فیورنتینا را جذب کنند که در ابتدا با مخالفت و تعلل مدیران همراه شد اما در نهایت به این خواسته تن دادند و قرار است این مدافع کروات برای امضای قرارداد به ایران بیاید.

سرمربی ایتالیایی در کنار جذب بازیکن خواهان فراهم شدن امکانات اولیه برای تیم نیز می باشد و یکی از دلایل ناراحتی وی نیز به اینموضوع بر می گردد.

خبرگزاری ایلنا در یادداشتی نوشت که اعتراض آندره‌آ استراماچونی به منزله آغاز یک جنگ است. طرفداران استقلال اعتراضات بسیاری به امیرحسین فتحی داشتند که ممکن است این کار در طول فصل استقلال را متضرر کند.

استقلال زودتر از همه تیم ها تمریناتش را آغاز کرد، ترکیب تیمش خوب است و به طور قطع یکی از مدعیان قهرمانی است. اما اعتراضات به مدیریت ممکن است باعث ایجاد تصمیمات توام با دستپاچگی و شاید غلط شود که ثبات را از استقلال می گیرد.

در اثنای حواشی ایجاد شده، فدریکو پاستورلو، مدیربرنامه های استراماچونی وارد عمل شده و با مسئولان استقلال تماس گرفته است تا دلیل این حواشی را جویا شود.

وی که مدیر برنامه تعداد زیادی از مربیان و بازیکنان اروپایی است قرار است که به ایران بیاید و برای حل مشکل استراماچونی و باشگاه استقلال اقدام کند.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از