پیش بازی کلن-بوروسیا دورتموند؛ صف آرایی زرد-مشکی پوشان مقابل از “گور بازگشتگان”

0
85

مجله ورزشی- روز جمعه هفته دوم بوندسلیگا با برگزاری دیدار دو تیم بوروسیا دورتموند و کلن آغاز خواهد شد، دورتموندی ها می خواهند روند بدون باخت خود در بوندسلیگا را که از ماه آوریل آغاز کرده اند ادامه دهند.در آن سو تیم تازه برگشته کلن شرایط دیگری دارند.هدف آن ها در این فصل ماندن در بوندسلیگاست.


اطلاعات مسابقه

استادیوم: راین انرژی اشتادیون

زمان:جمعه ۲۳ آگوست؛ ساعت ۲۳:۰۰ 

 


دورتموند: تیم زرد مشکی پوش وستفالن در بهترین شرایط ممکن به سر میبرد، آن ها در هفته گذشته با وجود دریافت گل زود هنگام برابر آگزبورگ توانستند با درخشش مهاجمان خود به بازی برگردد و با ۵ گل مهمان خود را بدرقه کنند. آن ها امیدوارند تا با پیروزی برابر کلن جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کنند.

کلن: کلن پس از گذراندن فصلی سخت برای برگشت به سطح اول فوتبال آلمان در هفته گذشته با شکست ۲ بر ۱ مقابل وولفسبورگ لیگ را شروع کرد. شاگردان آخیم بیِرلرزر در حالی خود را برای جدال با یکی از بهترین خط حمله های اروپا آماده می کنند که برای کسب نتیجه در این بازی خانگی ابتدا نیاز دارند دفاع منسجمی انجام دهند.

وضعیت مصدومان                                                                                                                                   در دورتموند اوضاع به خوبی پیش می رود، تنها مصدوم این تیم متئو موری است که هنوز در ناحیه کتف مشکل دارد، رافائل گریرو پس از غیبت در دو بازی قبل به دلیل مصدومیت، اکنون مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.                                                   در کلن هم تنها غایب این تیم کریستین کلمنس است و بقیه بازیکنان این تیم برای مصاف با دورتموند مشکلی ندارند

ستارگان احتمالی: آنتونی مودست و سیمون ترودی                                                                                    آنتونی و سیمون هر دویشان در فصل پیش نقش موثری در صعود تیم شان به بوندسلیگا داشته اند، در فصلی که گذشت این دو مهاجم در مجموع توانستند ۳۹ گل برای بیلی گوتز به ثمر برسانند. دورتموند برای ثبت کلین شیت در این مسابقه به بهترین عملکرد مدافعان خود یعنی متس هوملس و مانوئل آکانجی نیاز دارند، زیرا هر دو مهاجم کلن می توانند بسیار زهر دار باشند.

آخرین باری که این دو تیم به مصاف یکدیگر رفتند در فوریه ۲۰۱۸ بود که دورتموندی ها توانستند با بریس میچی باتشوایی که در آن زمان به صورت قرضی به این تیم آمده بود و تک گل شورله ۳-۲ به پیروزی برسند.

ترکیب احتمالی

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از