پیام تسلیت اینفانتینو به تاج برای درگذشت جعفر کاشانی

0
327

مجله ورزشی– درگذشت جعفر کاشانی، بازیکن سابق تیم ملی و اسطوره پرسپولیس، کماکان واکنش‌هایی زیادی را در پی داشته است که جدیدترین آن، پیام تسلیت اینفانتینو به تاج برای درگذشت جعفر کاشانی بوده است. او سال‌ها به عنوان بازیکن و عضو هئیت مدیره در خدمت این تیم بوده است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیام تسلیت اینفانتینو به تاج برای درگذشت جعفر کاشانی به شرح ذیل است:

رئیس فدراسیون عزیز
بدینوسیله صمیمانه و صادقانه، از دست دادن بازیکن بین المللی سابق، مرحوم جعفر کاشانی را تسلیت عرض می کنم. هرچند که لغات برای ابراز اندوه در این مصیبت وارده کافی نمی باشد.

در طول دوران حرفه اش در فوتبال، ۳۸ بازی ملی با پیراهن ایران بین سال های ۱۹۶۸ و ۱۹۷۴ انجام داده بود و بخش مهمی از شهرت تیم ملی در تورنمنت المپیک ۱۹۷۲ مونیخ بود. همچنین فاتح جام ملت های آسیا ۱۹۶۸ در خانه و ۱۹۷۲ در تایلند بود. در سطح باشگاهی قطعا ایشان با باشگاه های شاهین و پرسپولیس که قهرمان لیگ در سال های ۱۹۷۲ و ۱۹۷۴ شده بودند در یادها خواهد ماند.

میراث و راه این اسطوره باشگاه پرسپولیس، مدافع دوران طلایی تیم ملی و رئیس هیات مدیره پرسپولیس، در داخل و خارج از زمین فراموش نخواهد شد و یادش گرامی خواهد ماند.

از طرف جامعه بین المللی فوتبال، عمیق ترین همدردی خود را با فدراسیون فوتبال ایران، هم تیمی ها، خانواده، دوستان و دوست داران آن مرحوم ابراز می کنم. امیدواریم تا یادآوری این خاطرات و سخنان حامی کمکی برای تسکین این اندوه سخت باشد.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از