کسی در هیئت مدیره پرسپولیس قصد استعفا ندارد!

0
335
هیئت مدیره پرسپولیس

مجله ورزشی– با روی کار آمدن محمد حسن انصاری فرد به نظر می‌رسید تعدادی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس از سمت خود استعفا دهند، اما به نظر می‌رسد این اتفاق رخ نخواهد داد.

به گزارش میزان، در مراسم معارفه انصاری فرد از همه اعضای هیئت مدیره دعوت کردند تا راهی دفتر باشگاه شوند، اما از جمع پنج نفره هیئت مدیره فقط سه نفر در این مجمع حاضر شدند.

اعضای تصمیم‌‌گیرنده در وزارت ورزش این طور استنباط کردند که غایبان آن جلسه، دیگر قصد همکاری با باشگاه و ماندن در هیئت مدیره را ندارند، اما در عین تعجب، در نخستین جلسه هیئت مدیره، همه اعضا غیر از جعفر کاشانی که در بستر بیماری بود، دور هم جمع شدند.

در واقع مسئولان وزارت ورزش منتظر بودند تا اعضای معترض هیئت مدیره نسبت به انتخاب انصاری‌ فرد، خودشان استعفا بدهند، اما این طور نشد و آنها بار دیگر علاقه به ادامه فعالیت در پرسپولیس نشان دادند. از این رو، کار وزارتخانه برای ایجاد تغییرات سخت شد، چون هر کدام از این اعضا برکنار شوند، برخلاف سیاست‌های وزارت ورزش است. بالاخره حکم حضور این افراد در هیئت مدیره از سوی وزارتخانه صادر شده و به این راحتی نیست که مسئولان امر، روی نام افراد مورد اعتماد خود به این زودی خط قرمز بکشند.

در آن سو، هیچ یک از اعضا، استعفا نمی‌دهند و از سوی دیگر، با توجه به اضافه شدن انصاری‌فرد در بدنه مدیریتی باشگاه، نیاز مبرم به ایجاد تغییرات می‌رود و باید حداقل یک نفر از هیئت مدیره جدا شود. دلیل تعلل مسئولان وزارت ورزش برای چیدن ترکیب جدید هیئت مدیره نیز، همین امر است.

موضوع دیگر اینجاست که مدیران ارشد وزارت ورزش کوچک ترین شکی ندارند که بین برخی از اعضای کنونی هیئت مدیره پرسپولیس، اختلاف نظر عمیقی وجود دارد؛ تا جایی که مهرداد هاشمی در برهه‎ای از زمان، قهر کرد و پنج ماه در هیچ یک از نشست‎های هیئت مدیره شرکت نکرد. این موضوع، دلیل دیگری برای قطعی شدن تغییرات در پرسپولیس است.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از