نکته آماری: کارلوس ولا رکورد گلزنی در یک فصل MLS را شکست

0
428

مجله ورزشی– مهاجم مکزیکی در MSL تاریخ سازی کرد، کارلوس ولا به اولین بازیکن تاریخ MLS تبدیل شد که در یک فصل، ۳۴ گل به ثمر رسانده است.

رقابت جذاب آقای گلی در لیگ حرفه‌ای آمریکا تا آخرین بازی ادامه داشت و در نهایت این کارلوس ولای مکزیکی بود که توانست از رقیب صاحب نام خود پیشی بگیرد و نام خود را در تاریخ رقابت های این لیگ هم به عنوان آقای گلی و هم رکورددار گلزنی در یک فصل به ثبت برساند. کارلوس ولا مهاجم تیم فوتبال لس آنجلس افسی با هت تریک در آخرین دیدار این تیم با ۳۴ گل ضمن آنکه آقای گل لیگ آمریکا شد توانست رکورد گلزنی در یک فصل از این رقابت ها را بشکند. زلاتان ابراهیموویچ در بازی مقابل هیوستون دینامو که با نتیجه چهار بر دو مغلوب شدند، توانست یکی از گل‌های تیمش را به زیبایی به ثمر برساند اما این تعداد گل برای رسیدن به عنوان آقای گلی کافی نبود. این دو بازیکن در طی مسابقات چند بار با مصاحبه هایشان از خجالت هم در آمده بودند و همین امر باعث شده بود رقابت برای کسب عنوان آقای گلی در این فصل حساس تر از هر زمانی شود.

در جریان پیروزی ۱-۳ لس آنجلس اف سی مقابل کولورادو، کارلوس ولا، مهاجم ۳۰ ساله لس آنجلس اف سی، با زدن ۳ گل، رکورد گلزنی در یک فصل لیگ MLS را شکست و رکورددار جدید این لیگ شد. ولا با هت تریک در این بازی، ۳۴ گله شد و در صدر بهترین گلزن های این فصل لیگ MLS قرار گرفت. رکورد قبلی دست جوزف مارتینز، بازیکن آتلانتا یونایتد بود که ۳۱ گل در فصل ۲۰۱۸ لیگ MLS به ثمر رسانده بود.

ولا در زمستان فصل گذشته در آستانه انتقال قرضی به بارسلونا بوده است. پس از آن باشگاه بارسلونا قصد داشت در ژانویه یک بازیکن هجومی به خدمت بگیرد و مهاجم مکزیکی در لیست این تیم بود. اما در نهایت این انتقال انجام نشد و به جای ولا، کوین پرینس بواتنگ با انتقالی قرضی راهی بارسلونا شد.

نکته آماری: کارلوس ولا رکورد گلزنی در یک فصل MLS را شکست

 

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از