نکته آماری: رئال مادرید برای اولین بار در سه بازی پشت سر هم خانگی اروپایی، دو گل یا بیشتر دریافت کرد

0
302

مجله ورزشی– پر افتخارترین تیم لیگ قهرمانان اروپا، طی دو فصل اخیر در این رقابت ها به مشکل خورده است. به گزارش اوپتا، رئال مادرید در تمامی مسابقات اروپایی، برای اولین بار در تاریخ، سه بازی پشت سر هم خانگی، دو گل یا بیشتر دریافت می‌کند.

همچنین برای اولین بار در تاریخ حضور کهکشانی ها در لیگ قهرمانان اروپاست که این تیم، دو هفته ابتدایی مرحله گروهی را بدون برد سپری می کند. رئال مادرید در سه بازی اخیر خانگی خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق به کسب برد نشده است. (باخت ۳-۰ مقابل زسکا مسکو؛ باخت ۴-۱ مقابل آژاکس و تساوی ۲-۲ مقابل کلوب بروخه)، این در حالیست که لوس بلانکوس در همه دوره های قبلی حضورش در این رقابت ها تا پایان هفته دوم حداقل یک برد را دشت کرده بود.

شب گذشته رئال مادرید در دومین دیدار متوالی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا هم امتیاز از دست داد. پس از شکست ۳-۰ مقابل پاری سن ژرمن، رئال مادرید در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۹/۲۰ در سانتیاگو برنابئو با نتیجه ۲-۲ مقابل کلوب بروخه متوقف شد. کهکشانی‌ها در حالی با یک امتیاز زمین بازی را مقابل نماینده بلژیک ترک کردند که نیمه اول را با دو گل عقب ماندگی به رختکن رفته بودند. رئال مادرید به سختی عملکرد ضعیف نیمه اول را در نیمه دوم جبران کرد اما کافی نبود و بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید تا رئال مادرید دو امتیاز خانگی این مسابقه را هم از دست بدهد. این، بدترین شروع تاریخ رئال در لیگ قهرمانان اروپا محسوب می‌شود.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از