مصطفوی: کمیته بدوی گزارش نداده است

0
250

مجله ورزشی– داریوش مصطفوی نسبت به حضور هر ۴ تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا خوشبین است. او می‌گوید در حال حاضر، هنوز کمیته بدوی گزارش نداده است. او در گفت و گو با فارس گفت:

کمیته بدوی، در حال رسیدگی به مسائل حرفه‌ای فوتبال است و هنوز کمیته بدوی گزارش نداده است که بتوانیم مطلبی را مصوب یا اعلام کنیم.

وی افزود:

سپاهان ، شهر خودرو، استقلال و پرسپولیس وظایفشان را به خوبی انجام می‌دهند البته مقداری از تعهداتشان باقی مانده که زمان هم داریم. با این حال ما منتظر اعلام گزارش هستیم.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال با اشاره به سوابق خود در این رشته ورزشی عنوان کرد:

در کمیته استیناف افراد با تجربه‌ای حضور دارند خود من ۶۰ سال عمر مفیدم را در فوتبال سپری کردم. اکنون ۷۶ سال دارم و از شانزده سالگی عضو تیم ایران جوان بودم. سال‌ها به عنوان دبیرکل و رئیس فدراسیون فوتبال فعالیت کرده‌ام تمامی این تجربیاتم را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار می‌دهم، کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق استقلال هم یک مدیر باتجربه و موفق است کسی که تیم استقلال را در آسیا قهرمان کرد و زحمات زیاد کشید. عبداله شاه کرمی هم در بخش ورزش وزارت نفت بسیار تلاش کرده است. هدف همه ما این است که شرایط حضور این تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا را فراهم کنیم. البته با مذاکره، متانت و راه حل‌های قانونی. ما نیامده‌ایم که چهار باشگاه بزرگمان را از حضور در اسیا محروم کنیم بلکه می‌خواهیم باعث تقویت آنها شویم.

وی درمورد اینکه کسی در صداقت کلام و رفتار شما شک ندارد اما بحث طلب طلبکاران این باشگاه‌ها و بخصوص استقلال و پرسپولیس مطرح است گفت:

تا جایی که به من اطلاع داده شده و شنیده‌ام این است که اکثر بدهی‌های این باشگاه‌ها تسویه شده است. فقط ۳-۲ مورد بدهی مالیاتی چند مربی خارجی باقی مانده است. البته همانطور که گفتم هنوز گزارش کمیته بدوی بدست ما نرسیده است ولی به نظر من هر چهار باشگاه شرایط حضور در لیگ قهرمانان آسیا را خواهند داشت.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از