مرتضی قربانی: با نام رعد ستارگان ساری در لیگ شرکت می‌کنیم

0
161
مرتضی قربانی

مجله ورزشی– مرتضی قربانی نسبت به شرایط کشتی گلایه دارد. سرمربی و مدیرعامل تیم رعد ستارگان ساری از رسانه ملی هم دلخور است.

مرتضی قربانی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد ادغام تیمش با رعد پدافند کرمانشاه اظهار داشت:

در شُرف بستن تیم هستیم. سال گذشته با مجموعه پاس ادغام شدیم و به نام پاس ستارگان ساری در مسابقات شرکت کردیم. امسال نیز با تیم رعد پدافند که تیمی نظامی بود ادغام شدیم و به نام رعد ستارگان ساری در مسابقات شرکت خواهیم کرد.

وی با اشاره به حضور متوالی باشگاه ستارگان در لیگ کشتی از سال ۹۳ تصریح کرد:

در چهار دوره متوالی در مسابقات حضور داشتیم که طی این سال‌ها سه نایب قهرمانی و یک سومی به همراه دو عنوان سومی باشگاه‌های جهان را کسب کرده‌ایم. براین اساس بعد از تیم بیمه رازی (ایران مال) پرافتخارترین تیم حاضر در لیگ کشتی هستیم. به همین دلیل تیم رعد پدافند به ما اعتماد کرد و با ستارگان ساری ادغام شد.

مرتضی قربانی درباره میزان استفاده تیمش از کشتی‌گیران بومی گفت:

۳۰ تا ۴۰ درصد ترکیب تیم‌مان را کشتی‌گیران ساروی تشکیل می‌دهند و در مجموع ۶۰ درصد تیم مازندرانی هستند. باقی نفرات نیز کشتی‌گیران خارج از استان هستند و از ظرفیت‌های رعد پدافند نیز در کار استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل و سرمربی تیم رعد ستارگان ساری در خاتمه تأکید کرد:

من از رسانه ملی و سایر رسانه‌ها می‌خواهم بیشتر از این کشتی را ببینند. قطعاً‌ ورزش ملی ما در المپیک ۲۰۲۰ نیز همچون سایر المپیک‌ها افتخارآفرین خواهد شد. من از سال ۹۳ که باشگاه ستارگان ساری را ثبت کردم تا به امروز با کمک‌های کوچک و یاری اسپانسرها هر سال در رقابت‌ها با یک نام تیم داشتم و امیدوارم در سایر شهرها و استان‌ها نیز همین شرایط ایجاد شود.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از