محمد موسوی: باید به المپیک برویم

0
33
محمد موسوی

مجله ورزشی– در بازی‌های والیبال انتخابی المپیک ایران با پیروزی در مقابل کوبا و مکزیک، به مصاف روسیه رفت. در این دیدار میزبان با برتری به المپیک صعود کرد. محمد موسوی در واکنش به این دیدار گفت:

همه شرایط بازی در روسیه را می‌دانستیم. روسیه با تمام توان آمده بود و تیمی بود که امسال نیز بازیکنان جوان و عالی و در سطح جهانی به تیم خود اضافه کرده بود. این تیم در غیاب دو بازیکن اصلی توانست آمریکا را در خانه شکست دهد. ما تلاش کردیم و می‌توانستیم در ست دوم و سوم برنده باشیم اما در یک سری از امتیازات اشتباهات داوری و اشتباهات فردی خودمان باعث شد نتوانیم بازی را درست پیش ببریم. ۲۰ بر ۱۷ پیش بودیم اما شانس هم با ما یار نبود و اشتباهات فردی داشتیم.

محمد موسوی در ادامه گفت:

هر چه در توان داشتیم، گذاشتیم. بیشتر از این توان ما نبود؛ هر چند اشتباه فردی داشتیم اما دلیل این اشتباه فردی نیز تیم روسیه بود که باعث می‌شد ما اشتباه کنیم. با وجود خستگی لیگ ملت‌ها، تمام تلاش خود را انجام دادیم. شرایط تمرینی خوبی نداشتیم اما در کل راضی‌کننده بازی کردیم.

موسوی در مصاحبه با سایت رسمی فدراسیون والیبال پاسخ به این سوال که ارزیابی خودت از عملکرد فردی در این مسابقه چه بود، بیان گفت:

والیبال یک ورزش تیمی است و ارتباطی به عملکرد فردی ندارد. من تمام تلاش خود را کردم در خدمت تیم باشم و گوشه‌ای از کار را بگیرم اما موفق نبودم زیرا تیم ملی کشورمان شکست خورد. شرایط بدنی خوبی امروز داشتم اما زور ما به روسیه نرسید.

بازیکن تیم ملی کشورمان درباره شانس مجدد تیم ملی برای صعود به المپیک خاطر نشان کرد:

در مرحله بعدی انتخابی المپیک با تمام قوا شرکت می‌کنیم. حتما باید به المپیک برویم. اگر ایران در المپیک نباشد، قطعا جای تیم ما خالی خواهد بود. مطمئنا سهمیه المپیک را کسب خواهیم کرد. ما شانس حضور در المپیک را به هیچ وجه از دست نمی‌دهیم. بچه‌ها همدل هستند تا این کار را انجام بدهیم.

محمد موسوی در ارزیابی از تیم ملی والیبال روسیه گفت:

اکثر بازیکنان تیم روسیه واقعا خیلی خوب بودند اما بازیکن پشت خط زن حریف، پولتائف که میخایلوف را ذخیره کرد و امتیازآورترین بازیکن میدان شد، قطعا بهترین بازیکن آن‌ها بود. او بعضی اوقات از ارتفاعی اسپک می‌زد که واقعا دست ما به توپ نمی‌رسید و به نظرم اگر میخایلوف بازی می‌کرد، برای ما بهتر بود. در واقع همه بازیکنان آن‌ها خوب بودند اما پولتائف مهار نشدنی بود.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از