مایورکا 1_0 رئال مادرید؛ شکست ناامیدکننده کهکشانی‌ها و هدیه دادن صدر به بارسلونا!

0
390

مجله ورزشی– رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل مایورکا با نتیجه ۱-۰ شکست خورد. شاگردان زین الدین زیدان که در پایان هفته قبل با ۱۸ امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار داشتند، مقابل مایورکا شکست خوردند و با توجه به پیروزی بارسا برابر ایبار، صدر جدول را از دست دادند.

سفیدپوشان که با یک ترکیب متفاوت برابر میزبانشان قرار گرفتند و از حضور دنی کارواخال و ادن هازارد بهره نمی بردند در دقیقه هفت دروازه شان باز شد. جونیور لاگو این گل را به ثمر رساند. بعد از این گل باز هم این بازیکنان مایورکا بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۱۵، توانستند به گل دوم برسند اما داور گل رودریگس را نپذیرفت و نتیجه همان ۱-۰ باقی ماند. در نیمه دوم رودریگو به جای ایسکو به میدان رفت و فدریکو والورده جانشین لوکا یوویچ شد. با این حال اخراج آلوارو اودریوزولا شرایط را برای شاگردان زین الدین زیدان سخت کرد.

نیمه دوم را رئالی ها بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۴۹، روی پاس ایسکو، این بنزما بود که صاحب موقعیت شد اما مدافعان مایورکا با حضور به موقع، مانع از باز شدن دروازه تیم شان شدند. برتری رئال ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند. در ادامه بازی برای دقایقی متعادل شد اما پس از آن بار دیگری رئالی ها تیم برتر میدان شدند ولی باز هم توانایی های عبور از خط دفاعی حریف را نداشتند.

رئال مادرید با این شکست صدر جدول لالیگا را به بارسلونا هدیه کرد. آبی اناری ها ۱۹ امتیازی هستند و سفیدپوشان با یک امتیاز اختلاف در رتبه دوم قرار گرفتند. جایگاه سوم به گرانادا ۱۷ امتیازی اختصاص دارد.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از