فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد

0
27

مجله ورزشی– پس از مدت بسیار زیادی بلاتکلیفی در باشگاه استقلال، سرانجام این تیم سرمربی خود را برای ادامه فصل شناخت. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد.

این تیم فصل جاری لیگ برتر را با آندره‌آ استراماچونی آغاز کرد. علی‌رغم شروع ضعیف و نتایج بد در بازی‌های ابتدایی، این سرمربی جوان ایتالیایی، در ادامه فصل نتایج این تیم روز به روز بهتر شد تا جایی که حتی در صدر جدول هم قرار گرفت، اما در نهایت استراماچونی با توجه به دریافتی‌های نامنظم و سایر مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می‌کرد، با فسخ قرارداد، این تیم را ترک کرد.

پس از مذاکرات در دوحه با حضور وکیل استراماچونی و تماس تلفنی با پاستورلو مدیر برنامه او، مدیران این تیم امیدوار بودند با توجه به موافقت با خواسته‌های طرف مقابل، مجددا شاهد حضور او بر روی نیمکت این باشند. با این حال، این اتفاق نیفتاد و در نهایت آبی‌پوشان با انتشار یک اعلامیه، پایان همکاری خود با استراماچونی را اعلام کرد.

اکنون سایت رسمی باشگاه استقلال، گزارش می‌دهد فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد. نامجو مطلق، غلامپور و مصطفوی کمک مربی‌ها او خواهند بود. همچنین یک دستیار اسپانیایی و یک مربی بدنساز انگلستانی، در کادر مربی‌گری این تیم حضور دارند.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از