فتحی: جلسه با استراماچونی هفتگی بود؛ میخواهند استقلال زود بسته شده را به حاشیه ببرند

0
53
فتحی

مجله ورزشی– پس از مدت‌ها انتظار، جلسه سرنوشت‌ساز میان فتحی و استراماچونی در مجموعه انقلاب تهران برگزار شد. جلسه‌ای که خروجی آن، رفع دلخوری‌های مربی ایتالیایی بود. پس از این جلسه، فتحی در مصاحبه با کانال رسمی باشگاه استقلال گفت:

طبق جلسات منظم هفتگی که با استراماچونی داشتیم امروز هم مثل همیشه در فضای گرم و صمیمی، درباره مسائلی که در مورد باشگاه است مفصلا بحث و صحبت کردیم.

امسال خدا را شکر استقلال تیمش را خوب و زود بسته و به موقع تمریناتش را شروع کرده است. تیم بسیار آماده است ولی کسانی که دوست ندارند موفقیت استقلال را ببینند، ما را به حاشیه می‌برند در حالی که مشکلی نیست. نه این که هیچ مشکلی نداشته باشیم اما مشکلاتی که به تیم لطمه و ضربه بزند وجود ندارد. روز به روز تلاش می‌کنیم بهتر و آماده‌تر شویم.

زمین مجموعه انقلاب را سه چهار ماه است در اختیار داریم و در حال آماده سازیش بودیم و امروز افتتاح شد، این محل هم کمپ تمرینی بازیکنان است و هم دفتر کار استراماچونی و همکارانش و قرار است کارهای تیم از جمله مسائل فنی و آنالیز در اینجا پیگیری شود.

آقای استراماچونی یک بازیکن را برای مهاجم دوم یا هافبک بازیساز مطرح کردند که در حال رایزنی هستیم تا در بهترین شرایط این بازیکن را اضافه کنیم.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از