عملکرد ضعیف داوید لوئیز در آرسنال (کاریکاتور)

0
102

مجله ورزشی– واکنش عمر مومنی به عملکرد ضعیف داوید لوئیز در آرسنال. کاریکاتور جدید عمر مومنی درمورد اشتباهات عجیب داوید لوئیز است.

تیم اونای امری توانایی باز کردن دروازه هر تیمی در لیگ برتر را دارد اما نگه داشتن برتری تا پایان بازی، تبدیل به معضل آرسنال شده است. درحالی تیم آرسنال بازی برده را با تساوی مقابل واتفورد عوض کرد که مدافعان این تیم مرتکب اشتباهات عجیبی شدند. همین موضوع باعث شد چلسی با برد پرگل خود در جدول از آرسنال پیشی بگیرد. ضعف خط دفاعی آرسنال به حدی است که اشتباهات دفاعی توپچی ها در نیمه اول بازی مقابل تاتنهام، باعث شد تا آن ها در ورزشگاه خانگی و تا دقیقه ۴۰، با نتیجه ۲ بر ۰ عقب بیفتند.

توپچی های لندن نقل و انتقالات خوبی را پشت سر گذاشتند اما آنها در خط دفاعی می توانستند بهتر عمل کنند. شواهدی که در چند هفته آغازین لیگ به دست آمده، چندان امیدوار کننده نیست. یک سوال وجود دارد؛ آیا در بازی‌های حساس خط حمله قوی و بی‌رحم آنها می‌تواند گل‌های بیشتری از گل‌هایی که خط دفاع متزلزل و نامنظم آنها دریافت می‌کند، به ثمر برساند؟

داوید لوئیز، قبلا هم به دلیل نمایش بی کیفیتش در بازی مقابل لیورپول در هفته های گذشته، انتقادات زیادی را متحمل شد. با توجه به شکوفایی خط حمله آنها، به نظر تنها چیزی که آرسنال به آن احتیاج دارد، استحکام در قلب دفاعی تیم است. در همین حین، داوید لوییز در تلاش است تا دیدگاه‌ طرفداران را نسبت به خود تغییر دهد.عملکرد ضعیف داوید لوئیز در آرسنال (کاریکاتور)عملکرد ضعیف داوید لوئیز در آرسنال (کاریکاتور)

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از