ضرر 146 میلیون یورویی میلان در فصل قبل

0
398

مجله ورزشیگاتزتادلواسپورت گزارش می‌دهد که میلان ضرری ۱۴۶ میلیون یورویی را در فصل قبل ثبت کرده است که افزایشی ۲۰ میلیون یورویی را نسبت به زمان مالکیت چینی‌ها نشان می‌دهد.

این روزنامه بیان می‌کند که تیم مدیریت الیوت ‌۳۵ میلیون یورو بیشتر برای کارکنان (که اکثر این هزینه مربوط به حقوق بازیکنان است) هزینه کرده است و این مبلغ از ۱۵۰٫۴ میلیون یورو در فصل ۲۰۱۷/۱۸ به ۱۸۴٫۸ میلیون یورو در فصل ۲۰۱۸/۱۹ افزایش یافته است. به علاوه، درآمد حاصل از اسپانسرهای باشگاه از ۴۴٫۷ به ۳۸ میلیون یورو کاهش یافته است.

براساس گزارش ایل‌سوله ۲۴ این زیان نگرانی‌های مدیران الیوت را برانگیخته، چرا که آن‌ها تا به حال بیش از ۶۰۰ میلیون یورو به باشگاه تزریق کرده‌اند؛ ۳۰۰ میلیون وام یونگ هانگ لی به علاوه ۳۲۵ میلیون یورو سرمایه‌گذاری خود صندوق الیوت. بنابراین ممکن است این صندوق امریکایی تصمیم به فروش ۷۰۰ میلیون یورویی میلان کند تا بتواند بر زیان‌های حاصله فائق آید. این گزارش بیان می‌کند که سرمایه‌گذاری بی دقت یونگ هانگ لی هم‌چنان در صورت‌های مالی جاری باشگاه نیز تأثیر می‌گذارد ولی اتفاقات دوره مدیریت خانواده سینگر نیز به خوبی پیش نرفته است. عدم صعود به لیگ قهرمانان و حذف از لیگ اروپا به‌دلیل نقض قوانین فیرپلی مالی به علاوه شروع ناامید کننده در این فصل و اخراج مربی تنها پس از هفت دیدار نگرانی‌ها را درباره شرایط میلان افزایش داده است. با اینحال الیوت تأیید کرد بعد از دریافت چراغ سبز برای ساخت استادیوم جدید، هیچ قصدی برای فروش میلان ندارد.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از