شکست سنگین هیوستون در شب بازگشت راسل وستبروک به خانه

1
13

مجله ورزشی– در مهمترین دیدار بامداد امروز رقابت های بسکتبال NBA تیم اوکلاهاما سیتی تاندر میزبان هیوستون راکتس بود. این دیدار که نخستین بازگشت راسل وستبروک فوق ستاره سابق اوکلاهاما به چیزپیک انرژی آرنا بود، با برتری قاطع ۱۱۳-۹۲ میزبان به پایان رسید.
در این دیدار وستبروک موفق به ثبت ۳۴ امتیاز و ۵ پاس منجر به گل شد اما نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند. جیمز هاردن که شب بدی را در شوتزنی داشت، تنها ۱۷ امتیاز برای راکتس بدست آورد. در آن سوی میدان هم دنیلو گالیناری و شی گلیجس آلکساندر به ترتیب با ۲۳ و ۲۰ امتیاز ستاره تاندر بودند.
راسل وستبروک که تابستان گذشته در ازای کریس پال و چند پیک درفت به هیوستون منتقل شد، به عنوان انتخاب دوم درفت سال ۲۰۰۸ توسط اوکلاهاما انتخاب شده بود و در مدت ۱۱ فصل حضور در این تیم موفق شد به فینال ۲۰۱۲ رقابت های NBA راه پیدا کند و سال ۲۰۱۷ نیز عنوان با ارزش ترین بازیکن فصل عادی رقابت ها را بدست آورد.
با این نتیجه هیوستون با رکورد ۲۵ برد و ۱۲ باخت در رده سوم کنفرانس غرب باقی ماند و تاندر هم با ۲۲ برد و ۱۶ باخت جایگاه خود را در رده هفتم کنفرانس غرب مستحکم کرد. این تیم در ۱۳ دیدار آخر خود به ۱۱ پیروزی رسیده است.

1
دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
1 رشته نظرات
0 پاسخ های رشته‌ای
1 دنبال کنندگان
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین رشته نظر
1 نویسندگان نظر
Heynkes نظردهندگان اخیر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
به من اطلاع بده از
Heynkes
عضو
Heynkes

زمانیم خودش بود فقط دنبال امار مر کردنوبود
اوکلا الان تیم بهتریه