حاجیلو: زمان بازگشت استراماچونی مشخص نیست

0
136
استراماچونی

مجله ورزشی– شرایط استقلال بحرانی است و هر لحظه اخبار ضد و نقیضی از برگشتن یا عدم برگشت و همچنین زمان برگشتن سرمربی این تیم اخباری منتشر می‌شود. اکنون حاجیلو می‌گوید زمان بازگشت استراماچونی مشخص نیست.

در حالی که استقلال بهترین نتایج چند فصل اخیر خود را کسب می‌کرد و حتی به صدر جدول لیگ برتر خلیج فارس رسیده بود، آندره‌آ استراماچونی به دلیل پرداخت نامنظم و مشکلاتی که در سیستم بانکی ایتالیا برای او پیش آمده بود، با انتشار بیانیه‌ای از سرمربی‌گری این تیم استعفا داد. مدیر روابط عمومی این تیم در گفت و گو با سایت رسمی استقلال گفت:

مطالبات استراماچونی، از راه قانونی پرداخت شده است. پس از اعلام وصول این مبلغ به حساب ایشان، مقدمات سفر او و دستیارانش فراهم خواهد شد. با این‌حال تمام شایعاتی که منتشر شده است کذب است و زمان بازگشت استراماچونی مشخص نیست. روز و ساعت ورود او به تهران به هیچ‌وجه مشخص نشده است.

حامد حاجیلو با تاکید کرد:

اخبار رسما از سوی باشگاه اطلاع‌رسانی می‌شود. از رسانه‌ها می‌خواهیم از انتشار اخبار کذب و نامعتبر پرهیز کنند. همچنین از هواداران عزیز استقلال می‌خواهیم به شایعات و اخبار غیرمعتبر توجهی نکنند و اخبار موثق را از رسانه رسمی باشگاه استقلال پیگیری کنند.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از