رسمی: لیونل مسی ششمین کفش طلای اروپای خود را دریافت کرد

0
464

مجله ورزشی–  لیونل مسی امروز (چهارشنبه) در یک مراسم کفش طلای اروپا را دریافت کرد. مهاجم بارسلونا در یک مراسم در حضور خانواده، رییس باشگاه و برخی از هم تیمی‌هایش ششمین کفش طلا را دریافت کرد. در این مراسم علاوه بر خانواده مسی، جوزپ ماریا بارتومئو( رییس باشگاه بارسلونا)، لوییس سوارس و جوردی آلبا نیز او را همراهی کردند. خوان ایگناسیو گایاردو، مدیر نشریه مارکا این جایزه را به فرزندان مسی داد تا آنها این عنوان را به کاپیتان بارسلونا تقدیم کنند.

مهاجم بارسلونا در فصلی که گذشت توانست ۳۶ گل به ثمر برساند و با کسب ۷۲ امتیاز برای ششمین بار برنده این جایزه شود. ستاره آرژانتینی پیش از این جایزه پیچیچی (آقای گل لالیگا) را هم دریافت کرده بود. ستاره آرژانتینی پس از دریافت کفش طلا گفت:

از خانواده، مدیریت و هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم. از سوارس و آلبا که مهم‌ترین نقش را برای کسب این جایزه داشتند قدردانی می‌کنم. با وجود این که جایزه را من دریافت کردم اما این عنوان متعلق به همه تیم است.

وی در مورد هدفش در این فصل به همراه آبی‌واناری‌پوشان کاتالونیا تصریح کرد:

مشخصاً لیگ قهرمانان اروپا عنوانی ویژه است و هر سال می‌خواهیم این جام را بالای سر ببریم، اما لالیگا مهمترین عنوان محسوب می‌شود. مسابقاتی که باعث می‌شود در بقیه رقابت‌ها هم خوب باشید. اگر شما در لیگ و جام حذفی بازی نکنید، نمی‌توانید در لیگ قهرمانان اروپا هم عملکرد خوبی داشته باشید. ما در بارسلونا همیشه از لیگ قهرمانان اروپا نام می‌بریم، اما لیگ و جام حذفی را فراموش نمی‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از