رسمی: آدریان به لیورپول پیوست

0
43

مجله ورزشی– دیروز با تایید رسمی باشگاه، مینیوله به کلاب بروژ بلژیک پیوست. مبلغ این انتقال ۷ میلیون یورو گزارش شده است. حال امروز باشگاه لیورپول رسما تایید کرد که آدریان به صورت بازیکن آزاد به جمع قرمز ها پیوسته. قرارداد او دو ساله هست و آپشن تمدید برای سال سوم نیز در بند قرارداد او گنجانده شده.
آدریان در این فصل شماره ۱۳ لیورپول رو به تن خواهد کرد. آدریان پس از امضای قرارداد با لیورپول گفت:

واقعا احساس خوشحالی میکنم. خوشحالم از اینکه اینجا حضور دارم و با این باشگاه بزرگ کار میکنم و میخوام هر چه زودتر کارم رو در زمین بازی شروع کنم.

وی افزود:

من خیلی بلند پرواز هستم. به اینجا آمده ام تا همه چیز را ببرم و سعی کنم از همان دقیقه ی اول آلیسون را به سمت جلو هل بدهم و خودمان را تبدیل به تیم بهتری کنیم. مشخص است که من می‌خواهم جام ببرم. به اینجا آمده ام تا در همه ی رقابت ها بجنگم. رقابت های زیادی پیش روی ما است ، ما در همه‌ی آنها می‌جنگیم و سعی می‌کنیم جام ها را ببریم.

کلوپ در مورد خرید آدریان گفت:

فکر میکنم در حال حاضر این بهترین راه حل برای ما بود ، جایگزین کردن مثل به مثل استعداد و تجربه (با مینیوله). با وجود آلیسون و سایمون، من احساس می‌کرم که دو شماره ۱ در تیم داریم و با آوردن آدریان این کار را تکرار کردیم. این نکته ی مهمی است.

وی ادامه داد:

او دروازه بانی هست که لیگ برتر را می‌شناسد، در موقعیت های پر فشار بازی کرده است و بالاترین کیفیت را در اختیار دارد. او باید جای خالی بزرگی رو پر کند چون سایمون یک بازیکن حرفه ای فوق العاده بود و در گروه ما مشارکت داشت، حتی وقتی که در ترکیب ۱۱ نفره ی تیم حضور نداشت.  تمام چیز هایی که در مورد آدریان می‌دانیم گویای این است که او کیفیت بالایی دارد تا با استعداد خالصش تضمین کند که این ناحیه از تیم دچار ضعف نیست.
.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از