رسمی؛ میسون گرینوود قرارداد خود با منچستر یونایتد را تا سال 2023 تمدید کرد

0
281

مجله ورزشی– میسون گرینوود، ستاره جوان منچستریونایتد قرارداد خود را با این تیم تا سال ۲۰۲۳ تمدید کرد. این بازیکن که آینده روشنی در انتظار او است، قرارداد جدیدی را با باشگاه منچستریونایتد امضا کرده است که وی را تا جون ۲۰۲۳ در این باشگاه نگه خواهد داشت.

میسون گرین وود ۱۸ ساله، محصول آکادمی باشگاه شیاطین سرخ بوده و از هفت سالگی در باشگاه منچستریونایتد بازی کرده است. این بازیکن تیم ملی زیر ۲۱ سال انگلیس جوان ترین بازیکن منچستریونایتد در لیگ برتر بوده.

اوله گونار سولسشر اولین بار در مسابقه برابر کاردیف سیتی در ماه می به او میدان داد. میسون گرین ودد که چندی قبل ۱۸ ساله شد از تمدید قرارداد با باشگاه یونایتد اظهار خوشحالی کرد و این روز را برای خودش رویایی خواند. میسون گرینوود بعد از تمدید قرارداد گفت:

از کودکی هواداران یونایتد بوده ام و بازی برای تیم اول رویایی واقعی برای من است. من می دانم که وقتی من برای یونایتد بازی می کنم، نماینده کل آکادمی هستم و می خواهم به اعتماد کادر فنی را پاسخ دهم. من تمام وقت از سرمربی و کادر فنی یاد می گیرم و می دانم که یونایتد بهترین تیم برای کمک به من است.

سولسشر هم پس از تمدید قرارداد میسون گرین وود صحبت کرد و او استعداد آینده‌دار خطاب کرد. سولسشر گفت:

میسون رشد خوبی داشته است و ما از پیشرفت او خوشحال هستیم. در جوانی، او از سرعت و شعور بالایی برخوردار است. از زمان حضور در تیم اول، او با انگیزه و نگرش خود همه را تحت تأثیر قرار داد. او تمام صفات را دارد تا بازیکن برتر شود. میسون هر روز در حال یادگیری است و با اخلاق کاری که دارد شکی نیست که او آینده خوبی را در پیش دارد.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از