رافائل لیائو دومین گلزن جوان خارجی تاریخ میلان شد

0
306

مجله ورزشی– طبق آمار اوپتا، لیائو با ۲۰ سال و ۱۱۱ روز (بعد از پاتو) دومین گلزن جوان خارجی میلان است که توانسته در سری‌آ گلزنی کند.

رافائل لیائو که در سال ۲۰۱۷ جزو ۲۰ استعداد برتر دنیا قرار گرفته بود، طولی نکشید که توانایی های خود را به همگان نشان داد. رافائل لیائو، مهاجم ۲۰ ساله و پرتغالی سابق باشگاه لیل که در فصل گذشته در ۲۶ بازی، ۸ گل و ۲ پاس گل به ثمر رسانده بود و در این سن، پس از کیلیان ام باپه، به اولین بازیکنی تبدیل شود که به چنین آماری دست پیدا می کند.

مهاجم خوش آتیه سابق باشگاه لیل فرانسه، کار خود را از سنین کودکی ( ۲۰۱۲) در آکادمی اسپورتینگ لیسپون آغاز کرد، در تمامی پایه ها و رده های سنی برای این تیم پرتغالی بازی کرد، در سال ۲۰۱۸ در پی تهدید هایی که برای او و چند هم تیمی او رخ داد،او به همراه ۷ بازیکن دیگر اسپورتینگ قرار داد خود را با این باشگاه فسخ کرد، نفراتی مانند ژلسون مارتینز، ویلیام کاروالیو و…رافائل لیائو در انتقالی رایگان به تیم لیل فرانسه ملحق شد، باشگاه لیل هم در بیانیه ای گفت که هیچ وجهی به اسپورتینگ نخواهد داد. این مهاجم ۲۰ ساله و پرتغالی با رقم ۲۸ میلیون یورو در مجموع (همراه با پاداش ها) به روسونری ملحق شده است.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از