دستمزد سرمربیان شاغل در سری‌آ منتشر شد؛ آنتونیو کونته با 11 میلیون با اختلاف در صدر است

0
131
سری‌آ

مجله ورزشی– نشریه گاتزتا دلو اسپورت دستمزد سرمربیان شاغل در سری‌آ ایتالیا را منتشر کرد. در این لیست آنتونیو کونته با ۱۱ میلیون یورو با اختلاف بسیار زیاد در رتبه اول میزان بیشترین دریافتی ها قرار دارد.

پس از آنتونیو کونته ، مائوریتزیو ساری سرمربی یوونتوس با ۵ و نیم میلیون یورو دریافتی در رده دوم قرار دارد. این میزان دستمزد درواقع نصف مبلغ دریافتی آنتونیو کونته در اینتر می باشد که از نکات قابل توجه در لیست منتشر شده است.

لازم به ذکر است که در لیست منتشر شده اسم ماسیمیانو آلگری نیز دیده می شود که قراردادش تا سال ۲۰۲۰ با یوونتوس اعتبار دارد و مبلغ قراردادش ۷ و نیم میلیون می باشد. پس از کونته و ساری، کارلو آنجلوتی سرمربی ناپولی حقوقش ۵ میلیون یورو می باشد و در رده سوم میزان دستمزد در میان سرمربیان شاغل در سری‌آ می باشد.

پائولو فونسکا سرمربی آ اس رم و سینیشا میهایلوویچ سرمربی بولونیا با ۳ میلیون یورو در رتبه های بعدی قرار دارند. جان پیرو گاسپرینی سرمربی موفق تیم آتالانتا در سال ۲ و نیم میلیون یورو دریافتی دارد و پس از وی سیمونه اینزاگی سرمربی لاتزیو و مارکو جامپائولو سرمربی آث میلان با دستمزد ۲ میلیون یورو قرار دارند.

سری‌آ

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از