داور زنی: عرب استعفا نداده است

0
90
داور زنی

مجله ورزشی– محمد رضا داور زنی معاون وزیر ورزش و جوانان می‌گوید ایرج عرب مدیر عامل پرسپولیس استعفا نداده است. و هیئت مدیره این تیم در مورد مسائل مختلف این باشگاه تصمیم‌گیری خواهد کرد. او در مورد مسائل مختلفی گفت و گو کرد که می‌خوانید:

به گزارش ایسنا، محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم برترین‌های لیگ هجدهم با اشاره به اینکه برگزاری چنین مراسمی بسیار مفید است، گفت:

اینکه برترین‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند موجب ایجاد انگیزه بین بازیکنان و مربیان می‌شود و برای همگان شرایطی را ایجاد می‌کند تا همه بدانند که بین برترین‌ها چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ اخلاقی تفاوت وجود دارد.

داور زنی در ارتباط با بی نظمی‌های به وجود آمده در هفته اول لیگ برتر نیز گفت:

اینکه تعداد زیادی از ورزشگاه‌ها به لحاظ زیرساختی شرایط بهتری را پیدا کرده‌اند قابل اشاره و ارزشمند است اما در جلسه‌ای که اخیرا با دست اندرکاران لیگ برگزار شد در مورد ظرفیت‌های سیستم بلیت فروشی صحبت به عمل آمد و جلسه‌ای را نیز با مسئولان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و رییس فدراسیون فوتبال برگزار خواهیم کرد تا در مورد عملکرد سیستم فعلی آسیب‌شناسی کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان افزود:

بلیت فروشی ارتباطی با وزارت ورزش و جوانان ندارد و مسئولیت ورزشگاه‌هایی نظیر آزادی بر عهده شرکت توسعه است و سخت افزار لازم توسط این شرکت ایجاد شده است اما عملا مسئولیت بلیت فروشی بر عهده باشگاه‌هاست، هرچند که عملیات اجرایی آن طبق نظر باشگاه‌ها توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انجام می‌شود و چه از حیث سخت‌افزاری و چه از نظر نرم افزاری هماهنگی لازم با این شرکت از سوی باشگاه‌ها انجام می‌شود.

داورزنی در خصوص وضعیت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و استعفای مدیرعامل این باشگاه نیز اظهار کرد:

اجازه دهید هیات مدیره در مورد مسائل باشگاه تصمیم گیری کند و بنده نیز تاکنون استعفای مدیرعامل پرسپولیس را ندیده‌ام.

وی در مورد کمک مالی وزرات ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال و تیم ملی فوتبال ایران نیز مطرح کرد:

وزارت ورزش طبق روال به فدراسیون‌های مختلف کمک می‌کند و طبیعی است که مسائل مختلف پیگیری و حل می‌شوند.

محمد رضا داور زنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با نامه‌ای که از سوی وزارت ورزش و جوانان به بانک مرکزی در مورد ارز نیمایی ارسال شده است نیز خاطرنشان کرد:

طبق روال هر سال، بانک مرکزی برای کمک به ورزش ارز نیمایی اختصاص می‌دهد و سالانه ۱۰ تا ۱۵ میلیون دلار هزینه ارزی باشگاه‌ها، فدراسیون‌ها و مجموعه ورزش کشور است و از ارز نیمایی نیز طبق برنامه‌ و تفاهمی که از قبل داشتیم استفاده می‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از