جواد منافی: بازیکنان پرسپولیس حرفه‌ای هستند

0
74
جواد منافی

مجله ورزشی– جواد منافی معتقد است نباید به این زودی پرسپولیسِ کالدرون را آنالیز کرد. او سرمربی پرسپولیس را فردی شجاع می‌داند. مصاحبه جواد منافی با مهر را می‌خوانید

او در خصوص عملکرد پرسپولیس در دو هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر که منجر به برد مقابل پارس جنوبی جم و باخت در مصاف با تراکتور تبریز شد، گفت:

درباره شرایط این روزهای پرسپولیس باید به دو نکته مهم توجه کرد. این تیم سه بار قهرمان متوالی لیگ برتر شده و طبیعی است که تمام تیم ها با قدرت بیشتر و انگیزه مضاعف به مصافش بیایند. همچنین کادر فنی پرسپولیس تغییر کرده و نیاز به زمان دارد.

مربی پیشین پرسپولیس درباره انتقادات از تاکتیک پرسپولیس تصریح کرد:

نباید عجولانه درباره کالدرون که کارنامه ای مشخص در فوتبال دارد قضاوت کرد. او مربی شجاعی است و در همین باخت مقابل تراکتور نشان داد به فکر بازی زیبا است.

جواد منافی پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد:

باید به تیمی که تفکرات فنی تا حدود زیادی تغییر کرده فرصت داد تا بازی مد نظرش را انجام دهد. شاید خیلی ها بگویند برگزاری دربی در هفته چهارم زمان را از پرسپولیس می گیرد اما من معتقدم قطعاً این تیم تا بازی با استقلال به شرایط ایده آل می رسد.

او درباره حریفان اصلی پرسپولیس برای رقابت در کسب قهرمانی لیگ برتر یادآور شد:

تیم هایی نظیر سپاهان، تراکتور، استقلال تهران، شهرخودرو مشهد و حتی ذوب آهن اصفهان از حریفان اصلی محسوب می‌شود. ضمن اینکه پرسپولیس مقابل تیم هایی که در ظاهر ضعیف هستند کار سختی دارد. آنها با انگیزه ای فراوان و برای نمایش بهترین بازی خود به مصاف قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر می آیند. همین امر کار را برای پرسپولیس سخت می کند.

جواد منافی در پایان خاطرنشان کرد:

کالدرون می تواند به ترکیب ایده آل و سیستم مورد نظرش برسد. بازیکنان پرسپولیس حرفه‌ای هستند و خواهند توانست خودشان را با شرایط جدید وفق دهند.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از