جواد زرینچه: تاری را برای آکادمی خریدیم

0
60
جواد زرینچه

مجله ورزشی– انتقال علی تاری به استقلال بسیار جنجالی شده است. شایعات زیادی مبنی بر صغر سن این بازیکن به گوش می‌خورد. جواد زرینچه سرپرست این تیم می‌گوید این بازیکن برای آکادمی خریداری شده است.

سرپرست تیم استقلال با بیان این که عارف غلامی با موفقیت تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشته است در خصوص اینکه آیا بازیکنی با نام علی تاری در تمرینات استقلال شرکت کرده یا خیر گفت:

این بازیکن برای تیم بزرگسالان نیست و برای تیم‌های پایه استقلال خریداری شده است.

زرینچه در پاسخ به این سوال که این بازیکن در پست اینستاگرامی مدعی شده سه سال است به عنوان سهمیه بزرگسالان  مشغول به کار است و چگونه در تیم های پایه قصد فعالیت دارد گفت:

این بازیکن در تمرینات تیم ما حضور ندارد و بعید می‌دانم برای حضور در بزرگسالان استقلال جذب شده باشد.

او در گفت و گو با فارس در مورد شایعاتی که پیرامون بازگشت محسن فروزان به استقلال مطرح می‌شود گفت:

این موضوع منتفی است و صحبتی در این زمینه نشده است. در حال حاضر سید حسین حسینی را در اختیار داریم. مهدی نوراللهی هم جوانی رشید است که از او استفاده می‌کنیم. به این بازیکن هم نیاز داریم، البته او فکر می‌کند گلر دیگری به استقلال بیاید شاید جا برای او تنگ شود اما مطمئنا غلامپور حواسش به این موضوعات هست و ما به راحتی نوراللهی را از دست نمی‌دهیم. قرار است یک گلر دیگر هم جذب کنیم که رایزنی در این خصوص انجام شده است.

جواد زرینچه در خصوص اینکه آیا تاریخی برای آغاز به کار لیگ به باشگاه استقلال اعلام شده است یا خیر گفت:

در حال حاضر چیزی به ما اعلام نشده است. متاسفانه این پروسه در حال طولانی شدن است و ما باید برنامه‌ داشته باشیم. امیدوارم مشکلات برطرف شود تا بازی‌ها هر چه سریعتر آغاز شود تا تیم‌ها سردرگم نشوند.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از