جنوا 1_2 میلان؛ رینا با گرفتن پنالتی در دقایق پایانی، اشتباه خود را جبران کرد و روسونری را نجات داد

0
250

مجله ورزشی– دیداری پر حادثه و جذاب؛ میلان در بازی که چهار اخراجی داشت توانست جنوا را شکست دهد. میلان شنبه شب در هفته هفتم سری آ ایتالیا به مصاف جنوا رفت و ۲ بر یک میزبانش را شکست داد. میلان که به دلیل نتایج ضعیف گذشته به ۳ امتیاز بازی نیاز مبرمی داشت در این دیدار که داور ۴ بازیکن را اخراج کرد با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی دست یافت و سومین برد فصل را به سختی به دست آورد.

مشخصات بازی


شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸- ۵ اکتبر ۲۰۱۹

ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران

ورزشگاه: لوییجی فراریس

گلزنان: لاسه شون (۴۱) برای جنوا، تئو هرناندز (۵۱) و فرانک کسیه (۵۷) برای میلان

 

گزارش بازی:

دقیقه ۴۱ : ضربه کاشته محکم و زیبای لاس شون گل نخست بازی را در دقیقه ۴۱ به ثمر رساند تا میزبان یک بر صفر پیش بیفتد.

دقیقه ۴۵: در وقت های اضافه نیمه اول ریکاردو ساپونارا با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد تا جنوا ۱۰ نفره شود.

دقیقه ۵۱:  تئو هرناندز در شروع نیمه دوم نتیجه را یک بر یک کرد. پاکتا به محض وارد شدن سریع هرناندز را صاحب توپ کرد تا این مدافع سریع از زاویه بسته دروازه را باز کند.

دقیقه ۵۶:  تنها پنج دقیقه بعد داویده بیراسکی کارت قرمز مستقیم دریافت کرد و جنوا ۹ نفره شد.

دقیقه ۵۷: لحظاتی بعد فرانک کسیه گل پیروزی میلان را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. توپ لیائو به دست مدافع جنوا برخورد کرد تا اعلام ضربه پنالتی شود. کسیه پشت توپ ایستاد و کامبک میلان را نهایی کرد.

دقیقه ۷۹: داویده کالابریا با دریافت کارت زرد دوم مجبور شد زمین بازی را ترک کند و سومین اخراجی این دیدار لقب بگیرد و میلان مجبور شد ۱۰ نفره به کار خود ادامه دهد.

در حالی که جنوا به دنبال گل مساوی بود داور یک پنالتی در وقت های اضافه به نفع این تیم گرفت اما په په رینا این ضربه را مهار کرد تا پیروزی میلان حفظ شود. سپس ساموئل کاستیخو کارت قرمز مستقیم دریافت کرد و هر دو تیم ۹ نفره بازی را به پایان رساندند. در نهایت میلان سه امتیاز این دیدار را کسب کرد و با ۹ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

 

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از