بیانیه پرسپولیس: کنعانی زادگان در فهرست خروج نیست

0
48
بیانیه

مجله ورزشی– باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه به شایعاتی که در رسانه‌ها در مورد حضور محمد حسین کنعانی زادگان در لیست خروج منتشر شده بود، واکنش نشان داد و این شایعات را تکذیب کرد.

متن بیانیه منتشر شده در سایت رسمی پرسپولیس، به این شرح است.

با نزدیک شدن به زمان شروع فصل جدید لیگ برتر و در شرایطی که مجموعه تیم و باشگاه خود را آماده آغاز مسابقات کرده‌اند، شاهد انتشار اخبار نادرست و شایعات گوناگون بر علیه باشگاه پرسپولیس هستیم.

این در حالی است که قهرمان ایران به دور از حواشی، با تمرکز و آرامش، مصمم به ارایه بهترین عملکرد خود برای خوشحال کردن هواداران است. از این رو اهمیت زیادی دارد که هواداران ضمن حمایت سرسختانه و مداوم، از سرخپوشان، به چنین شایعاتی توجه نداشته باشند.

در همین راستا، به منظور تنویر افکار عمومی اعلام می شود؛ آقای گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس، با توجه به آگاهی از قوانین و زمان بندی‌های مربوط به لیگ برتر ایران، قبل از به‌اتمام رسیدن مهلت قانونی نفراتی را که در برنامه‌های فنی ایشان نبودند، مشخص و معرفی کردند و پس از آن، هیچ نام دیگری از سوی ایشان مطرح نشده است. به این ترتیب، با توجه به تایید و تاکید مدیر تیم که در ارتباط کاملا مستقیم با سرمربی قرار دارد ، اخباری مانند جدایی کنعانی زادگان یا هریک از دیگر بازیکنان، از جمع اعضای تیم به شدت تکذیب می شود.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از