بیانیه ایرانسل: به استقلال بدهکار نیستیم

0
119
بیانیه ایرانسل

مجله ورزشی– ایرانسل، به اظهارات مدیران استقلال واکنش نشان داد. آن‌ها رسما ادعای مدیران این تیم را رد کردند. در بیانیه ایرانسل آمده است که این تیم هیچ بدهی به این تیم ندارد. به گزارش سایت رسمی ایرانسل، متن بیانیه ایرانسل به این شرح است.

«پیرو اخبار منتشر شده در خصوص تعیین تکلیف مسائل مالی فی‌مابین ایرانسل و باشگاه استقلال، لازم به شفاف‌سازی است که ایرانسل، تا پایان مرداد ماه امسال، مبلغ ۱۹۸میلیارد ریال پیش‌پرداخت تسویه نشده به این باشگاه داشته و هیچ‌گونه بدهی به باشگاه استقلال ندارد. تاکنون در دوره‌های مختلف، پیش‌پرداخت‌هایی به این باشگاه‌ داده شده تا مشکلات این تیم برطرف شود. در آخرین نوبت، در تاریخ ۲۲ خردادماه سال جاری، ایرانسل ۱۰۰ میلیارد ریال به این باشگاه پرداخت کرده است. از مجموع پرداخت‌های ایرانسل به این باشگاه، هنوز ۱۹۸میلیارد ریال مستهلک نشده است.

باشگاه استقلال از محل درآمد سامانه هواداری ۳۰۳۰، پیش‌پرداخت‌های دریافتی خود از ایرانسل را تسویه و مستهلک می‌کند که از مجموع پیش پرداخت‌ها در حال حاضر ۱۹۸ میلیارد ریال باقی مانده است. با توجه به مصاحبه‌های مدیران باشگاه استقلال علیه اسپانسری ایرانسل، متأسفانه درآمدهای سامانه هواداری باشگاه استقلال رو به کاهش است.

همچنین لازم به تاکید است که حساب‌های مالی فی‌مابین با باشگاه استقلال کاملاً شفاف بوده و به صورت دوره‌ای برای باشگاه و مقام عالی وزارت ورزش وجوانان ارسال می‌شود و همچون گذشته آمادگی هرگونه بررسی مشترک بر روی جزئیات آن وجود دارد.»

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از