بسکتبال NBA؛ دوری دو هفته ای لوکا دانچیچ از میادین

0
58
Dec 14, 2019; Dallas, TX, USA; Dallas Mavericks forward Luka Doncic (77) leaves the court during the first quarter against the Miami Heat at the American Airlines Center. Mandatory Credit: Jerome Miron-USA TODAY Sports

مجله ورزشی– بامداد امروز در یکی دیدارهای بسکتبال NBA دالاس ماوریکس میزبان میامی هیت بود که در پایان وقت اضافه اول این میامی بود که موفق شد با نتیجه ۱۲۳-۱۱۹ حریف خود را شکست دهد. مهمترین اتفاق این دیدار مصدومیت لوکا دانچیچ فوق ستاره جوان دالاس بود که تنها پس از گذشت دو دقیقه از شروع مسابقه با پیچ خوردگی مچ پای راست زمین مسابقه را ترک کرد.
به گزارش ESPN لوکا دانچیچ دچار کشیدگی محدود از ناحیه عضلات مچ پا شده است و در چند دیدار آینده دالاس غایب خواهد بود. دالاس امیدوار است بعد از دو هفته بتواند از دانچیچ در ترکیب خود استفاده کند.
دالاس ماوریکس که با رکورد ۱۷ پیروزی و ۸ باخت در رده سوم کنفرانس غرب قرار دارد، در بدترین زمان ممکن ستاره اسلوونیایی خود را در اختیار نخواهد داشت. چرا که این تیم در دو هفته آینده بازی های دشواری را پیش رو خواهد داشت و باید برابر تیم های قدرتمندی مثل میلواکی باکس، تورنتو رپتورز، بوستون سلتیکس و فیلادلفیا سونیسیکسرز به میدان برود.
لوکا دانچیچ در ۲۵ بازی گذشته با ثبت آمار ۲۹.۳ امتیاز، ۹.۶ ریباند و ۸.۹ پاس منجر به گل فصل درخشانی پشت سر می‌گذارد. و در رده بندی رقابت برای جایزه MVP فصل عادی پس از یانیس آنتتوکمپو در رده دوم قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از