ایگور کولاکوویچ: بازی کردن در روسیه سخت است

0
33
ایگور کولاکوویچ

مجله ورزشی– تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار از بازی‌های انتخابی المپیک به مصاف تیم ملی روسیه رفت. در نهایت تیم میزبان با برتری سه بر صفر، به المپیک صعود کرد. پیش از این محمد موسوی در واکنش به این باخت گفته بود حتما به المپیک صعود خواهیم کرد. اکنون ایگور کولاکوویچ در مورد این بازی گفت:

هر چند ۳ بر ۰ شکست خوردیم اما دیدار نزدیکی داشتیم. ما برابر قهرمان لیگ ملت‌ها بازی کردیم که تیم بسیار قدرتمندی است. در هر سه ست نمایش کاملا نزدیکی با میزبان داشتیم. ست اول و دوم را خوب شروع کردیم. در ست سوم البته در شروع خوب نبودیم اما در نهایت به بازی برگشتیم و امتیازات پایاپای پیش می‌رفت. امتیاز به امتیاز پیش رفتیم اما آن‌ها در سرویس عالی بودند و با سرویس‌های بدون‌نقص خود عملکرد ما را مختل کردند و همین موضوع برای ما مشکل‌ساز شد.

سرمربی تیم ایران در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون والیبال گفت:

در لحظات حساس بازی، روسیه در دفاع عملکرد خوبی داشت و از ما جلو افتاد. متاسفانه ما شانس صعود به المپیک را در این مرحله از دست دادیم اما مبارزه و تلاش ما ادامه خواهد داشت تا بتوانیم در مرحله بعدی انتخاب المپیک به هدف اصلی خود که صعود به المپیک است، دست پیدا کنیم. ما باید این بازی را فراموش کنیم و اگر چه شانس  فراوانی برای پیروزی داشتیم اما نمی‌توانیم به زمین بازگردیم و باید همه چیز را فراموش کنیم. روسیه از ما بهتر کار کرد و توانست سهمیه المپیک را کسب کند.

ایگور کولاکوویچ گفت:

قبل از شروع مسابقات هم گفتم که تیم ملی ایران فرم خوب لیگ ملت‌ها را ندارد و دلیل این موضوع نیز مصدومیت و بیماری برخی از بازیکنان تیم است. تیم ما از نظر بدنی در این مسابقات آمادگی قبل را نداشت. با همه این اوصاف ما تمام تلاش خود را کردیم تا برابر روسیه آماده باشیم و تمام سعی خود را برابر روسیه انجام دادیم و با همه مشکلات، بازی نزدیکی را به نمایش گذاشتیم و سعی کردیم عملکرد خوبی داشته باشیم. ما برابر روسیه‌ای بازی کردیم که یکی از گران ترین و موفق ترین تیم های دنیا است و امروز نیز هواداران خود را در ورزشگاه می‌دید. بازی کردن در این فضا واقعا سخت بود اما ما تلاش خود را کردیم ولی روسیه از ما بهتر بود و برنده شد.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از