اقدام اینتر برای اریکسن

0
20

مجله ورزشی– سران نراتزوری حالا پس از کسب نتایج خوب این تیم با آنتونیو کونته و رقابت نزدیک آن‌ها با یوونتوس، بیش از پیش، رویای کسب اسکودتو را در سر می‌پرورانند. رسانه‌های ایتالیایی از علاقه و اقدام اینتر برای اریکسن خبر می‌دهند.

مدیران این تیم آرتورو ویدال هافبک باتجربه شیلیایی بارسلونا را هدف اول نقل و انتقالاتی خود در پنجره زمستانی قرار داده‌اند و حتی با این بازیکن به توافق شخصی دست یافته‌اند. با این حال، با توجه به این که بارسلونا تمایلی برای فروش او ندارد، سایر گزینه‌ها را بررسی می‌کنند. جانلوکا دی مارتزیو گزارش می‌دهد نراتزوری اولین تماس را برقرار کرده است.

اقدام اینتر برای اریکسن از این جهت که در صورت عدم موفقیت در خرید ویدال، سایر گزینه‌های خود را از دست ندهند، حائز اهمیت است. آن‌ها ترجیح می‌دهند ستاره دانمارکی تاتنهام را در تابستان و به صورت آزاد به خدمت بگیرند، ولی در صورتی که موفق به خرید ویدال نشوند، در همین زمستان برای خرید این بازیکن تلاش خواهند کرد.

به نظر می‌رسد آن‌ها برای خرید این بازیکن، حداقل به ۲۰ میلیون یورو نیاز دارند. آنتونیو کونته پیش از این بارها از لزوم تقویت در بازار ژانویه سخن گفته بود. این در حالی است که ماروتا هم صحبت‌های کونته را تایید کرد و قول تقویت تیم را به او داد.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از