اطلاعیه انجمن دوست داران دماوندکوه در خصوص برگزاری جشن تیرگان و روز ملی دماوند سال 98:

0
16
دماوند

مجله ورزشی– پیرو اطلاعیه های پیشین انجمن در خصوص عدم برگزاری جشن تیرگان دماوند در شهر رینه و ساماندهی هزینه جشن جهت یاری به هموطنان سیل زده ،با واکنش مثبت و حمایت گسترده شما هموطنان عزیز مواجه شدیم و در این مدت در چند مرحله حمایت های نقدی و کالایی جمع آوری شده را با نظارت دقیق در مناطق سیل زده توزیع نمودیم اما اکثرقریب به اتفاق یاری دهندگان خواهان برگزاری جشن تیرگان هم بودند.

همچنین بخش قابل توجهی از جامعه کوهنوردی و تشکلهای مردم نهاد و جامعه محلی رینه نیز با تماس های خواهان برگزاری جشن تیرگان شدند.

بهمین دلیل هیئت مدیره انجمن تصمیم گرفت با کمترین هزینه ممکن و با حضور داوطلبانه گروههای موسیقی و هنری و دیگر عوامل ،جشن تیرگان سال ۹۸ را این بار آخرین جمعه تیرماه (۲۸ بیست و هشتم ) در رینه با همدلی و همیاری شورای شهر ، شهرداری ،بخشداری، دانشگاه پبام نور، انجمن دوست داران لاریجان ، فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ، انجمن کوهنوردان ایران و مردم شریف شهر رینه و حضور پر شور شما هم میهنان عزیز برگزار نماید.

امید است با حمایت و یاری شما #هم_میهنان عزیز ، در کنار شادی و نشاط جشن که این ایام نیاز بیشتری هم به آن احساس می شود ، بتوانیم از ظرفیت جشن جهت جذب حمایتهای مردمی به نفع هموطنان سیل زده بهره ببریم.

لازم به توضیح است بیش از یک هفته است که درخواست برگزاری جشن تیرگان ۹۸ را به فرمانداری محترم آمل داده ایم و همجنان پیگیر صدور مجوز جشن هستیم پس از دریافت مجوز، اطلاعیه و پوستر جشن متعاقب آن اعلام خواهد شد.

انجمن پزشکی کوهستان ایران

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از