استراماچونی: نیاز به زمان داریم

0
129
آندره‌آ استراماچونی

مجله ورزشی– استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال بعد از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان در کنفرانس مطبوعاتی گفت نیاز به زمان داریم تا تیم هماهنگ شود. او معتقد است تیمش خوب بازی کرد و مستحق برد بود. کنفرانس مطبوعاتی استراماچونی را می‌خوانید.

ما شروع خوبی در این دیدار داشتیم و به گل هم رسیدیم. نزدیک شدن تیم ما به دروازه حریف در همان ابتدای بازی خوب بود و به خوبی این کار را انجام دادیم. در نیمه دوم باز هم می‌خواستیم گل دوم را بزنیم و حتی سعی کردیم بازی را ببندیم. زمانی که در حال حمله بودیم یک ضربه آزاد روی دروازه ما آمد که گل تساوی را خوردیم.

وی افزود:

متاسفانه در حالی که موقعیت های خوبی داشتیم و از حریف بهتر بودیم ۲ امتیاز را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال  در خصوص اینکه آیا قبول دارد در نیمه دوم تیمش دفاع می‌کرد گفت:

تیمی که بازیکنان جدید جذب می‌کند زمان می‌برد تا به هماهنگی و هارمونی لازم برسد. نیاز به زمان داریم. من قبول ندارم که تیم ما در نیمه دوم در لاک دفاعی فرو رفته چون موقعیت های گلزنی دیگری داشتیم. زمانی که ۱۰ نفره بودیم شانسهای بهتری برای گل داشتیم و حتی ضربه مرتضی تبریزی با اختلاف کم به بیرون رفت.

استراماچونی در خصوص اینکه آیا قبول ندارد تیمش در نیمه دوم بهتر بازی نکرد، ادامه داد:

ما تیمی هستیم که به دنبال گرفتن امتیاز هستیم و تا اینجا دو امتیاز گرفتیم پس طبیعی است تیم که ناراضی است ما هستیم پس باید روش‌مان را تغییر دهیم.

وی تاکید کرد:

تلاش می‌کنیم امتیازات دیگر مسابقات را به دست بیاوریم. ما تا دقیقه ۶۰ که شما می‌گویید به لاک دفاعی فرو رفتیم بازی خوبی کردیم و اصلا دفاع نکردیم.باز هم تاکید می‌کنم با صحبت شما مخالف هستم که ما از دقیقه ۶۰ به بعد دفاع می‌کردیم.

استراماچونی ادامه داد:

بدترین قسمت مسابقه آینده ما این است که احتمالا ۳ بازیکن را از دست دادیم، اول دیاباته که باید از او تست گرفته شود، مهدی قائدی هم از ناحیه مچ مصدوم شده و اسماعیلی هم محروم است. متاسفانه اخراج اسماعیلی اصلا کارت زرد هم نداشت و من اصلا آن را خطای مستحق کارت زرد هم نمی‌دانم.

سرمربی استقلال در مورد گل تبریزی گفت:

من فیلم بازی را که ندیدم و نمی‌توانم الان در مورد آن نظر بدهم. ولی در مورد اسماعیلی باید بگویم حرکت او حتی یک خطای ساده هم نبود.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از