استراماچونی: به من بی‌حرمتی شد

0
218
آندره‌آ استراماچونی

مجله ورزشی– استقلال در اولین دیدار خود در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف ماشین سازی تبریز رفت. در حالی که آن‌ها بازی نسبتا خوبی به نمایش گذاشته بودند، در لحظات پایانی وقتی با اخراج دانشگر ۱۰ نفره شدند، از روی ضربه ایستگاهی گل خوردند و بازی را واگذار کردند. استراماچونی شدیدا به این بازی و شرایط خود معترض است.

آندره‌آ استراماچونی در کنفرانس خبری بعد از بازی با ماشین سازی گفت:

این بازی اصلا برای من قابل قبول نیست که اولین دیدار یک مربی ایتالیایی در ایران بعد از ۲ ماه کار با شکست همراه باشد. ماشین سازی خیلی خوب کار کرد و در همان ابتدای بازی می توانست به گل برسد اما حسینی توپ را خوب مهار کرد.

وی افزود:

نمی دانم استقلال بود یا فدراسیون و یا چه کسی این تصمیم را گرفت اما در اولین دیدار ما یک مترجم ایرانی کنار من حضور نداشت و این یک بی حرمتی به من است.

استراماچونی تاکید کرد:

این اتفاق از طرف فدراسیون بوده یا ایتالیا بوده ولی کسی بوده که با من مشکل داشته است.در مورد بازی هم بگویم که ما بازی را خیلی بد شروع کردیم.ما انرژی زیادی گذاشتیم و تلاش زیادی کردیم، حتی در نیمه دوم ماشین سازی از خط نیمه هم عبور نکرد.

سرمربی استقلال تاکید کرد:

ما اصلا مستحق باخت نبودیم و فقط روی یک صحنه اشتباه کردیم.این اتفاقات اجتناب ناپذیر است.من کسی نیستم که بخواهم تسلیم شوم اما کاری که شما با من کردید اصلا درست نبود. بعد از ۲ ماه کار سخت اسم این کار را می‌گذارم خرابکاری.

استراماچونی بعد از این صحبت‌ها در حالتی که شدیدا عصبانی بود، نشست خبری را ترک کرد.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از