از میان پنج بازیکنی که قراردادشان با میلان به پایان رسید، چهار بازیکن بدون تیم مانده اند

0
42

مجله ورزشی– به گزارش میلان نیوز، با پایان ماه ژوئن و تمام شدن قراردادها، میلان یکی از تیم هایی بود که بیشترین بازیکن را از دست داد. میلان برای تمدید قرارداد بازیکنان از خود تمایلی نشان نداد و به دنبال پیدا کردن جانشین برای آن ها بود.

قرارداد ریکاردو مونتولیوو، کریستین زاپاتا، خوزه مائوری، آندره‌آ برتولاچی و اینیاتزیو آباته در پایان فصل به اتمام رسید و این پنج بازیکن در فصل جدید، جایی در میلان نخواهند داشت. اما نکته قابل توجه بدون تیم ماندن چهار بازیکن از پنج بازیکن مذکور است که جزییات آن به شرح زیر است.

از بین بازیکنان مطرح شده فقط کریستین زاپاتا و با تایید باشگاه جنوا در روز های ابتدایی فصل نقل و انتقالات توانست با عقد قراردادی دو ساله به این تیم ملحق شود.

بنا به گزارش خبرگزاری اسکای ایتالیا، اینیاتزیو آباته حدودا دو ماه پیش مورد توجه تیم تازه صعود کرده لچه قرار داشت اما تا کنون خبری مبنی بر رسمی شدن این انتقال مخابره نشده است.

آندره‌آ برتولاچی که نیم فصل گذشته از جنوا پیشنهاد داشت بنا به درخواست گتوزو در تیم ماندنی شد ولی هرگز نتوانست راهی به ترکیب تیم پیدا کند و آخرین خبر مربوط به چهار ماه قبل است که اسکای گزارش کرد که اودینزه به جذب این بازیکن ابراز علاقه کرده است که این خبر هیچ گاه این خبر رسمی نشد.

ریکاردو مونتولیوو و خوزه مائوری تاکنون هیچ پیشنهادی از هیچ تیمی نداشته اند و تا لحظه آخر فصل نقل و انتقالات باید منتظر ماند که تکلیفشان نهایی شود.

دیدگاه بگذارید

برای نظر دادن لطفا وارد شوید
  اشتراک  
به من اطلاع بده از